info@inspekta.eu
Pastatų ir statybos inžinerinės paslaugos

Pastatų ir statybos inžinerinės paslaugos

Pastatų ir statybos inžinerinių paslaugų grupė teikia aukščiausius standartus atitinkančias statomų ir remontuojamų pastatų statybos techninės priežiūros paslaugas, taip pat vykdo statybos saugos ir sveikatos koordinatoriaus funkcijas statybos objektuose.
Vykdome eksploatuojamų statinių kasmetines ir neeilines periodines technines apžiūras, techninius ir energetinius auditus.


Dėl pastatų ir statybos inžinerinių paslaugų kreipkitės:

Telefonu +370 615 17 558

El. paštu con@inspekta.eu


Statinio statybos techninė priežiūra

 • Atestuoti specialistai atliks statinio statybos techninę priežiūrą (nuo statinio statybos pradžios iki statinio pripažinimo tinkamu naudoti), kurios tikslas – kontroliuoti, ar statinys statomas pagal statinio projektą, statybos rangos sutarties, įstatymų, kitų teisės aktų, taip pat normatyvinių statybos techninių dokumentų, normatyvinių statinio saugos ir paskirties dokumentų reikalavimus, taip pat teiksime kvalifikuotas rekomendacijas.

Statinio techninės apžiūros

 • Atestuoti specialistai, remiantis STR 1.07.03:2017, periodiškai atliks statinio būklės tikrinimą. 
 • Stebėjimų metu vizualiai tikrinamos statinio pagrindinės konstrukcijos, fiksuojami pastebėti defektai, avarijų ar griūties pavojai ir numatomos priemonės jiems pašalinti, vizualiai tikrinama gaisrinės saugos įrenginių ir priemonių būklė, patalpų ir aplinkos sanitarinė būklė.

Statinio techninis auditas

 • Kvalifikuota inžinierių bei techninių specialistų komanda nustatys ir įvertins statinio konstrukcijų ir inžinerinių sistemų esamą stovį ir esminių statinio reikalavimų atitikimą pagal keliamus Lietuvos respublikos statybos (statinių) techninius reikalavimus, pateiks kvalifikuotas rekomendacijas neatitikimų šalinimui.

Energetinis auditas

 • Atliksime pastato, technologinių procesų ir įrenginių energijos vartojimo analizę, kuri leis parinkti ekonomiškai ir technologiškai priimtinas priemones išlaidoms už energiją mažinti.

Statinių ir konstrukcijų techninės būklės nustatymas

Pastatų konstrukcijų ir projektų ekspertizės

Atliekame statybinių konstrukcijų tyrimus

 • Gelžbetoninių konstrukcijų armatūros skersmens ir apsauginio sluoksnio nustatymas Eddy sukūrinių srovių (Eddy – current), atsirandančių metaluose, aukšto dažnio kintamo magnetinio lauko pagalba, metodu.
 • Gelžbetoninių konstrukcijų vidinių defektų ir pažaidų nustatymas  ultragarsinės defektoskopijos metodu, vertinant ultragarso impulso greitį konstrukcijose.
 • Gelžbetoninių konstrukcijų plyšių pločio nustatymas mikroskopu.
 • Betono gniuždomojo stiprio nustatymas, nustatant betono atšokimo rodiklius sklerometru.
 • Metalinių konstrukcijų suvirinimo siūlių ir pagrindinio metalo vidaus ir išorės defektų nustatymas taikant radiografinės ir ultragarsinės kontrolės metodus.
 • Metalinių konstrukcijų metalo storio ir kietumo matavimas.
 • Metalinių konstrukcijų cheminės sudėties analizė spektrometru.

Tikrinimai

Laboratorija

LCA, EPD

Mes naudojame slapukus siekdami Jums suteikti geriausią naršymo patirtį. Funkciniai slapukai yra būtini svetainei tinkamai funkcionuoti. Jei ir toliau naršysite svetainėje, manysime, kad esate tuo patenkinti. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – Privatumo politika.

Sutinku